מקסימום החזר על ההשקעה שלכם בלינקדאין. נקודה.

הנה כמה נתונים שכנראה לא ידעתם:

  • 90% מאנשי המכירות עם הביצועים הטובים ביותר, נעזרים במדיה החברתית כחלק מאסטרטגית המכירה שלהם. 
  • 93% ממנהלי המכירות לא עברו שום הכשרה המסייעת להם לבצע את עבודתם בצורה נכונה ברשתות.  
  • היתרון הגדול בלינקדאין הוא הפרסונליזציה של השיווק. היופי הוא שניתן להגיע ישירות למקבלי ההחלטות בניגוד לפלטפורמות אחרות. אבל יש תנאי – לדעת לעבוד נכון.

בנימה אישית:

אני אוהבת לעבוד חכם, לכן כל ההדרכות שלי כוללות תכנון אסטרטגי ממנו נגזרת תוכנית פעולה ברורה, שאיתה אפשר לצאת לדרך כבר ביום שלמחרת.

הפתרונות שלי:

הדרכה לאנשי מכירות ופיתוח עסקי

הדרכה זו מבטיחה שאנשי המכירות שלכם יעבוד נכון במכירות במדיה החברתית כבר מהיום הראשון, וכמובן יצליחו למכור יותר!

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר שחווה צוות מכירות או פיתוח עסקי, היא לייצר פייפלין של לקוחות פוטנציאלים. 
לקוחות היום לא מעוניינים לשוחח איתכם בטלפון ולא ממהרים ליצור קשרהחוכמה היא להתחבר אליהם (נכון..) במקום בו הם נמצאים כל הזמן- ברשתות בכלל ובלינקדאין בפרט, ושם להוביל אותם בתהליך המכירה.

בהדרכה האישית המותאמת לצרכים וליעדים של אנשי המכירות שלכם, נלמד איך לבסס נוכחות דיגיטלית חזקה בלינקדאין, ואיך להגיע לשיתופי פעולה ולקוחות חדשים ובעיקר איך לעבוד חכם בלינקדאין. ההדרכה מתקיימת באופן אישי, בקבוצות קטנות, במהלכן יוכל כל משתתף לקבל ייעוץ והכוונה אחד על אחד, מה שיבטיח יישום מוצלח של התוכנית עבור החברה.

הדרכת Sales Navigator לאנשי מכירות:

כלי המכירות המתקדם של לינקדאין הוא must have לכל איש מכירות.

הכלי שפותח דלת לעולם שלם של לידים וחברות, עם הרבה יותר מידע חיוני לכל איש מכירות.
עבודה נכונה עם הכלי תאפשר לאנשי המכירות שלכם לזהות שותפים עסקיים באמצעות פילטרים ייחודיים, לקבל הפניות ללידים חדשים לפי העדפות שהגדירו מראש, לאסוף מידע חשוב על לידים וחברות כולל הרכב העובדים, גודל העסק, צמיחה בכמות עובדים ועוד ועוד.
אז איך משתמשים בSales Navigator בצורה הכי יעילה שיש?
זה בדיוק מה שאני מלמדת בהדרכה: איך לאתר לידים חמים ולהגיע גם ללידים קרים, טכניקות מתקדמות לחיפוש, בניית תהליכי עבודה, התממשקות עם כלים מתקדמים שמייצרים עוד הזדמנויות ולידים, התממשקות עם מערכת ה CRM של החברה וטיפים מתקדמים. בנוסף, נדבר על שילוב של Sales Navigator עם כלי עבודה נוספים שמשלימים אותו.

ניהול שיווק בלינקדאין לאנשי שיווק:

הגדילו את חשיפת המותג על ידי שימוש בהון האנושי שלכם: העובדים ובכירי החברה

כל מי שמבין דבר או שניים במכירות, יודע ששיווק ומכירות הולכים יד ביד היום.
בדיוק כמו שהאדמה לא תצמיח שום פרי, אם לא נזרע את הזרע, נאוורר את הקרקע ונזבל אותה בדשן איכותי, כך ללא "חרישת" הקרקע עם שיווק איכותי קשה הרבה יותר להנות מסגירת עסקאות ולידים חדשים.
מטרת השיווק (בדגש על אורגני) בלינקדאין הוא לתמוך בתהליכי המכירה ולסייע להם. הדרכה זו מיועדת למי שאחראי על השיווק/מדיה חברתית בארגון והיא מתמקדת בפן השיווקי בראיה בלינקדאין ומותאמת אישית לצרכי החברה. 
בהדרכה נדבר על איך כדאי לעבוד עם העמוד העסקי בצורה נכונה על מנת שיהווה כלי שתומך בפעילות אנשי המכירות. נבין כיצד להקים ולנהל נכון את העמוד עסקי בהתאם לחוזקות החברה. איך לשלב בין העמוד העסקי לפרופילים אישיים, איך להפוך את עובדי החברה לשגרירים שלה, ואיך אפשר לשלב בין השיווק למכירות בלינקדאין כך שיעבדו יחד בסינרגיה לטובת מיקסום התוצאות.

הדרכת סוכנויות שיווק ופרסום:

ההדרכה שתסייע לכם ולעובדים להשתמש בלינקדאין כמו מקצוענים, גם אם טרם התנסתם בפלטפורמה

תראו, בדיוק כמו פייסבוק וגוגל שאתם מכירים, גם לינקדאין זו הזדמנות, זה כלי. בדיוק כמו שהשקעתם בלימוד הכלים המתקדמים של פייסבוק או גוגל, חשוב ללמוד ולהכיר לעומק את מגוןן הפרקטיקות והכלים העומדים לרשותכם בלינקדאין על מנת שתוכלו לתת מעה הוליסטי ללקוחות שלכם. 
אם אתם בעלי סוכנות שיווק או מנהלי סושיאל בפלטפורמות אחרות, וחסר לכם או לעובדים ידע מעשי בלינקדאין, אני מזמינה אתכם להדרכה מפורטת.
הדרכה אישית למנהלי סוכנויות וסושיאל בה תוכלו לשאול כל שאלה על הפלטפורמה, ולקבל הדרכה ממוקדת כיצד לשלב בצורה נכונה את לינקדאין עם שאר ערוצי השיווק.

 

 

ניהול השיווק במיקור חוץ ליזמי הייטק וחברות:

השירות לחברות שרוצות להתחיל ליצור שיתופי פעולה ולמשוך לקוחות חדשים, אך קצרות בזמן ומשאבים פנימיים.

אם אין לכם ראש, זמן או כסף להכשיר את אנשי המכירות שלכם לעבודה בלינקדאין, או שאין לכם אנשי שיווק פנימיים בחברה, אוכל למקד אתכם בפעולות החשובות שכדאי לבצע בלינקדאין כדי לייצר מקסימום תוצאות במינימום זמן וכסף.

השירות כולל את בניית האסטרטגיה השיווקית בלינקדאין לפי המתודולוגיה שלי לשיווק בלינקדאין, הקמת הנוכחות העסקית וניהול פעילויות שיווקיות מתקדמות בשילוב עם כלי עבודה חכמים שמאפשרים למנף את הפעילות השיווקית ולמקסם את התוצאות.

כשעובדים נכון, השמים הם הגבול!

אני מזמינה אתכם לפנות אליי באופן אישי לייעוץ והתאמת ליווי מדויק לצרכים שלכם.

?מתי נוח לכם להיפגש

פתיחת צ׳אט
היי, ניתן להתייעץ איתי גם כאן :)