הכירו את שיטת F.O.C.U.S - השיטה שתאפשר לכם לשווק בלינקדאין בצורה מפוקסת

הנתון הבא עשוי להפתיע אתכם, אבל הוא אמיתי

80% מהלידים אותם מקבלות חברות B2B מקורם בלינקדאין. בניית תשתית מכירות ושיווק מוצלחת לחברות B2B נשענת במידה רבה על הרשת המקצועית הגדולה ביותר כיום: לינקדאין.

הרעיון של שיטת F.O.C.U.S

אם יש לכם תקציב שיווק ענק, אני לא הכתובת עבורכם (אם כי אשמח להמליץ לכם על כמה סוכנויות מצוינות שיתאימו לכם), אבל אם אתם בשלבים מוקדמים של צמיחה ורוצים לעבוד רזה ומדויק, ולהגיע לקהלי יעד מדוייקים, נראה לי שיהיה בינינו מאצ’ (:

אני לא מאמינה שצריך לשפוך ים של כסף כדי להגיע לתוצאות. זה ממש לא מתאים לכל חברה. הסוד הוא לעבוד ביסודיות ובדיוק, עם התקציב שיש, בשיטה מובנית עד להשגת התוצאות. את העיקרון הזה אני מיישמת באמצעות חשיבה אסטרטגית ובניית מתודולוגיות עבודה פשוטות לתפעול.

איך עושים את זה?

Focus

מדייקים את קהלי היעד האידיאליים עבורכם, ואת הצעת הערך הרלוונטית לכל אחד מהם.

לשלב הזה יש אפקט כפול: אם לא מזהים מי קהלי היעד המתאימים, בהכרח מוציאים הרבה כסף על פרסום לא יעיל, מבזבזים זמן ואנרגיה על הקהל הלא נכון, לא מוצאים את ה Product-Market Fit ועובדים בניוטרל. בתהליך קצר ולא יקר ניתן להפיק תובנות רבות על השוק ועל הצרכים האמיתיים של קהל היעדולדייק את הקהלים והצעת הערך.

Optimize

בונים אסטרטגיה שיווקית מדוייקת לכל קהל יעד.

מדייקים את האסטרטגיה השיווקית ובונים תוכנית עבודה אינטגרלית המשלבת בין הכלים המתקדמים שלינקדאין מציעה לכלים שיווקים נוספים במטרה להגיע לחשיפה ולידים איכותיים בעלויות נמוכות.

Create

ניהול שוטף של הקמפיינים, כולל טרגוט מדויק וטיוב של המסרים.

אחרי דיוק הקהלים והמסרים כעת נתחיל לייצר חשיפה רחבה על ידי שילוב של סוגים שונים של קמפיינים שמייצרים פניות inbound ו outbound. כך תגיעו בקלות לפלח משמעותי מקהל היעד שלכם.

Uncover

כדי שלא תפספסו אף מתעניין או שיתוף פעולה פוטנציאלי, נאתר הזדמנויות נסתרות.

כדי לקדם גם את המתעניינים שעדיין לא יצרו עמכם קשר, נטמיע מערכת מתקדמת, שתאתר עבורכם לקוחות פוטנציאליים חבויים שטרם השאירו פרטים, או אנשים שמתעניינים באופן קבוע במסרים שלנו ולא מתקדמים הלאה.

Success

כשעובדים בצורה מפוקסת, מגיעים לתוצאות בשטח.

זו הדרך ואין אחרת. כאשר מאתרים את קהלי היעד המתאימים ביותר עבורכם, משווקים להם בצורה מותאמת, ועושים זאת שוב ושוב בצורה עקבית, מגיעים לתוצאות. זה פשוט עובד.

כי כשעובדים נכון, השמים הם הגבול!

אני מזמינה אתכם לפנות אליי באופן אישי לייעוץ והתאמת ליווי מדויק לצרכים שלכם.

?מתי נוח לכם להיפגש

פתיחת צ׳אט
היי, ניתן להתייעץ איתי גם כאן :)