גישת F.O.C.U.S -לחברות וסטארטאפים בצמיחה

הנתון הבא עשוי להפתיע אתכם, אבל הוא אמיתי

80% מהלידים אותם מקבלות חברות B2B מקורם בלינקדאין. בניית תשתית מכירות ושיווק מוצלחת לחברות B2B נשענת במידה רבה על הרשת המקצועית הגדולה ביותר כיום: לינקדאין.

גישת F.O.C.U.S

אם יש לכם תקציב שיווק ענק, אני לא הכתובת עבורכם (אם כי אשמח להמליץ לכם על כמה סוכנויות מצוינות שיתאימו לכם), אבל אם אתם בשלבים מוקדמים של צמיחה ורוצים לעבוד רזה ומדויק, נראה לי שיהיה בינינו מאצ’ (:

אני לא מאמינה שצריך להוציא המון  כסף כדי להגיע לתוצאות. זה ממש לא מתאים לכל חברה. החוכמה היא  לעבוד ביסודיות ובדיוק, עם התקציב שיש, בשיטה מובנית עד להשגת התוצאות. את העיקרון הזה אני מיישמת באמצעות חשיבה אסטרטגית והוצאתה לפועל באמצעות היכולות השונות של לינקדאין.

איך עושים את זה?

Focus

מדייקים את קהלי היעד האידיאליים עבורכם, ואת הצעת הערך הרלוונטית לכל אחד מהם.

לשלב הזה יש אפקט כפול: אם לא מזהים מי קהלי היעד המתאימים, בהכרח מוציאים הרבה כסף על פרסום לא יעיל, מבזבזים זמן ואנרגיה על הקהל הלא נכון, לא מוצאים את ה Product-Market Fit ועובדים בניוטרל. בתהליך קצר ולא יקר ניתן להפיק תובנות רבות על השוק ועל הצרכים האמיתיים של קהל היעד ולדייק את המסרים המתאימים להם.

Optimize

בונים אסטרטגיה שיווקית מדוייקת לכל קהל יעד.

מדייקים את האסטרטגיה השיווקית ובונים משפך שיווקי המשלב בין הכלים המתקדמים שלינקדאין מציעה לכלים שיווקים נוספים במידת הצורך, במטרה להגיע למטרות שהוגדרו מראש.

Create

ניהול שוטף של הקמפיינים, כולל טרגוט מדויק וטיוב של המסרים.

אחרי דיוק הקהלים והמסרים כעת נתחיל לייצר חשיפה מדוייקת על ידי שילוב של סוגים שונים של קמפיינים שעובדים יחד על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות.

Uncover

כדי שלא תפספסו אף מתעניין או שיתוף פעולה פוטנציאלי, נאתר הזדמנויות נסתרות.

כדי לקדם גם את המתעניינים שעדיין לא יצרו עמכם קשר, נטמיע במידת הצורך מערכת מתקדמת, שתאתר עבורכם לקוחות פוטנציאליים חבויים שטרם השאירו פרטים, או אנשים שמתעניינים באופן קבוע במסרים שלנו ולא מתקדמים הלאה.

Success

כשעובדים בצורה מפוקסת, מגיעים לתוצאות בשטח.

זו הדרך ואין אחרת. כאשר מאתרים את קהלי היעד המתאימים ביותר עבורכם, מבינים מה חשוב להם ואיך להניע אותם לפעולה, כל שנותר זה לעשות זאת שוב בצורה עקבית, ולהמשיך לשפר כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה שלכם בלינקדאין.

כי כשעובדים נכון, השמים הם הגבול!

אני מזמינה אתכם לפנות אליי באופן אישי לייעוץ והתאמת ליווי מדויק לצרכים שלכם.

?מתי נוח לכם להיפגש

פתיחת צ׳אט
היי, ניתן להתייעץ איתי גם כאן :)