להגדיל מכירות עם לינקדאין

90% מהחברות עם הביצועים הטובים ביותר נעזרות במדיה חברתית כחלק מאסטרגטיית המכירות שלהן.

גם אתם יכולים!

 

 

איך אוכל לעזור לכם בכך?

ניהול לינקדאין:

להגדיל ביקוש באמצעות נוכחות מדוייקת ושיווק אורגני בלינקדאין

אם אין לכם אנשי שיווק פנימיים בחברה, אוכל לסייע גם לכם לבנות את נוכחות החברה בלינקדאין כדי לתמוך בפעילות אנשי המכירות ולהגדיל ביקוש וחשיפה.

השירות כולל את בניית האסטרטגיה השיווקית בלינקדאין, הקמת הנוכחות העסקית וניהול כל הפעילויות השיווקיות בלינקדאין במקום אחד. על מנת שלכם יהיה שקט להמשיך לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב בידיעה שהשיווק מתנהל בצורה רציפה ובאחריות מלאה שלי לקדם את החברה בלינקדאין בצורה הטובה ביותר.

הדרכות לינקדאין:

הדרכה זו מבטיחה שכל מי שעוסק במכירות בחברה בצורה ישירה או עקיפה ידעו להשתמש בלינקדאין ככלי למכירה

הדרכה זו מיועדת לכל לאנשי מכירות, SDR/ BDR, מנהלי לקוח ו Customer Success – כל מי שבא במגע עם לקוחות קיימים ועתידיים.
לקוחות היום לא מעוניינים לשוחח בטלפון ולא ממהרים ליצור קשרהחוכמה היא להתחבר אליהם (נכון..) במקום בו הם נמצאים כל הזמן- ברשתות בכלל ובלינקדאין בפרט, ושם להוביל אותם בתהליך המכירה.

ההדרכה מותאמת לצרכים וליעדים של אנשי המכירות שלכם, מתקיימת באופן אישי, בקבוצות קטנות, במהלכן יוכל כל משתתף לקבל ייעוץ והכוונה מה שיבטיח יישום מוצלח של התוכנית עבור החברה.

ליווי צוותי שיווק ומכירות:

ליווי והנחיית צוותים פנים-ארגוניים

95% מהאנשים לא נמצאים בשלב בו הם מוכנים לקנות.

חברות שעובדות בחוכמה יודעות מצד אחד לקצור את הביקוש ומצד שני להגדיל מודעות כדי שברגע האמת לקוחות עתידיים יבחרו בהם. 

הדרך לעשות זאת היא לשלב בין יכולות של צוות השיווק לבין יכולות של אנשי המכירות על מנת להשתמש בחוזקות של כל אחד מהצדדים כדי לייצר מערך שיווקי/ מכירתי שפוגש את קהל היעד ממספר כיוונים.

אני מלווה צוותים של מכירות ושיווק שמבינים שהצורך לשלב כוחות הוא הכרחי. יחד נבנה אסטרטגיית לינקדאין מדוייקת ונכונה לאנשי השיווק ואנשי המכירות בשילוב עם טקטיקטת נוספות שיעזרו לכם  להגיע לקהל היעד שלכם, לייצר לידים ולהגדיל ביקוש לשירותים ולמוצרים שלכם.

 

הדרכת מנהלי שיווק:

הגדילו את חשיפת המותג על ידי שימוש בהון האנושי שלכם: העובדים ובכירי החברה

כל מי שמבין דבר או שניים במכירות, יודע ששיווק ומכירות הולכים יד ביד היום.
בדיוק כמו שהאדמה לא תצמיח שום פרי, אם לא נזרע את הזרע, נאוורר את הקרקע ונזבל אותה בדשן איכותי, כך ללא "חרישת" הקרקע עם שיווק איכותי קשה הרבה יותר להנות מסגירת עסקאות ולידים חדשים.
מטרת השימוש של אנשי מדיה חברתית היא לתמוך בתהליכי המכירה ולסייע להם. הדרכה זו מיועדת למי שאחראי על השיווק/מדיה חברתית בארגון והיא מתמקדת בפן השיווקי בלינקדאין ומותאמת אישית לצרכי החברה. 
בהדרכה נדבר על איך לשווק בלינקדאין אורגנית בצורה נכונה על מנת שהפעילות השיווקית באמת תתמוך בפעילות אנשי המכירות. תבינו כיצד להקים ולנהל נכון את העמוד עסקי בהתאם לחוזקות החברה. איך לשלב בין העסקי לאישי בלינקדאין, איך להפוך את עובדי החברה לשגרירים שלה מרצון, ואיך אפשר לשלב בין השיווק למכירות בלינקדאין כך שיעבדו יחד בסינרגיה לטובת מיקסום התוצאות.

לפרטים נוספים צרו קשר >>

 

הדרכת סוכנויות שיווק ופרסום:

ההדרכה שתסייע לכם ולעובדים להשתמש בלינקדאין כמו מקצוענים, גם אם טרם התנסתם בפלטפורמה

בדיוק כמו פייסבוק וגוגל שאתם מכירים, גם לינקדאין זו הזדמנות, זה כלי. כמו שהשקעתם בלימוד הכלים המתקדמים של פייסבוק או גוגל, חשוב ללמוד ולהכיר לעומק את הפרקטיקות והכלים העומדים לרשותכם בלינקדאין על מנת שתוכלו לתת מענה הוליסטי ללקוחות שלכם. 
אם אתם בעלי סוכנות שיווק או מנהלי סושיאל בפלטפורמות אחרות, וחסר לכם או לעובדים שלכם ידע מעשי על ניהול מתקדם של עמודים עסקיים בלינקדאין, אני מזמינה אתכם להדרכה מפורטת.
זו הדרכה אישית למנהלי סוכנויות וסושיאל בה תוכלו לשאול כל שאלה על הפלטפורמה, ולקבל הדרכה ממוקדת כיצד לשלב בצורה נכונה את לינקדאין עם שאר ערוצי השיווק.
לפרטים נוספים צרו קשר >>

 

ממליצים שהתחילו לעבוד נכון עם לינקדאין

Untitled design (32)

רז עזרא -Strategic Partnerships

4M Analytics

Untitled design (33)

אלעד סתו - VP Sales and Business Development

Lyra Medical

We worked with Efrat Dekel on an awareness campaign for our physician’s target group in the EU.

Her ability to plan and build the right campaign, along with her hard work to execute it, generated far better results than our initial expectations.

למידע נוסף השאירו פרטים:

?מתי נוח לכם להיפגש